ribaki_v1_02.jpg

Kitsune's Scrolls від Spinomenal: гра захоплює

Уважаемые, рыболовы и посетители! В данном разделе сайта  размещаются статьи и публикации на рыболовную тематику, авторами которых являются зарегистрированные пользователи интернет-сообщества Fish-Club.Net из числа опытных рыболовов, которые делятся с нами секретами своего мастерства. В публикациях открыта возможность оставлять комментарии и мы всегда будем рады Вашему объективному мнению относительно обсуждаемой темы.

Внимание!!! Все публикации уникальные и авторские права пользователей контролируются на предмет незаконного копирования в сети Интернет!

Добавить публикацию | Мои публикации


13 Июля 2022

Kitsune's Scrolls від Spinomenal: гра захоплює

Spinomenal - одне з найвідоміших імен на ринку онлайн-азартних ігор. І неважко зрозуміти чому. Кожен випуск слота здається кращим за попередній, тому не дивно, що Kitsune's Scrolls залишив нас байдужими.

Kitsune's Scrolls Spinomenal

У цьому відеослоті ви гратимете в ролі лютого воїна-самурая, який має битися з самою леді Кіцуне. І якщо ви будете достатньо хоробри, то, можливо, вам вдасться пройти повз її поплічників і виграти головний приз! До слова, цей слот уже пропонують українські онлайн казино.

Киньте виклик долі

Звісно, слоти на азіатську тематику існують уже давно. Але аніме-слоти лише недавно почали набирати обертів. Просто є щось таке кумедне у тому, щоб узяти стародавні легенди та надати їм сучасного повороту. Саме це і зробив Spinomenal із цим відеослотом. Графіка змусить вас забути, що ви обертаєте барабани; замість цього ви насолоджуватиметеся ігровим процесом на рівні трипл-А.

Вам доведеться битися з поплічниками Леді Кіцуне на чудово оформленій арені з 5 барабанами та 25 лініями виплат. Вся пригода змусить вас бути на краю свого крісла, використовувати всю свою самурайську зброю і прагнути стати кращим шахраєм, ніж маленькі лисиці.

Боріться за свій приз

Якщо ви думали, що зустрінетеся з дев'ятьохвостою богинею поодинці, подумайте ще раз! Адже Спіноменаль підготувала двох героїв, які стоятимуть поряд із вами. Їх звуть Скаттер та Вайлд. Ці два вірні помічники подбають про те, щоб ви впоралися з будь-яким випробуванням, допомагаючи вам здобувати перемогу за перемогою. У Скаттера також є кілька трюків у рукаві - кілька "трюків, що обертаються".

Саме так! У Kitsune's Scrolls є улюблена функція Free Spins, де ви можете виграти головний приз. 10 безкоштовних обертань із стекованими вайлдами забезпечать це. Ви також отримаєте захоплюючий бонусний раунд, під час якого ви маєте шанс виграти джекпот у розмірі 500x вашої ставки.

Ризикніть і виграйте по-великому

Ви вгадали! Функція Gamble у безкоштовних спинах повернулася. Улюблена гравцями функція, яка додає до гри додаткову порцію веселощів, тут, щоб підтримувати ваш адреналін. Щоразу, коли ви запускаєте спини, ви можете зіграти в азартну гру, щоб отримати шанс виграти до 50 безкоштовних обертів. Просто киньте монетку, вгадайте та дізнайтеся, чи буде Камі Ебісу на вашому боці.

Kitsune's Scrolls Spinomenal

У Kitsune's Scrolls є й технічна новинка – синхронізовані барабани. У базовій грі два випадкові барабани будуть синхронізовані так, що на них з'являться однакові символи.

Висока волатильність для високих гострих відчуттів!

Як ви вже напевно здогадалися, Kitsune's Scrolls має середній або високий рівень волатильності. Ми знаємо, що ця інформація може здатися трохи нудною, але вам дійсно необхідно знати про це, перш ніж робити ставки. RTP становить відмінні 95,8%, і ви можете зробити мінімальну ставку від 0,25 до максимальної 250.

То чого ж ви чекаєте? Стати найбільшим самураєм з будь-коли відомих людині і домінуйте в світі онлайн слота Kitsune's Scrolls.

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru
Количество показов: 787
Короткая ссылка на новость: https://fish-club.net/~saS0xПредложение сотрудничества для блоггеров


3.jpgНовые водоёмы и места отдыха

 


Экипировочный центр туристического снаряжения "Турбаза"Новые товары и услуги на барахолке 

все предложения...


09.01.2022 14:09:53 Ловля рыбы на мормышку
В группе размещаются отчёты и микроблоги о ловле рыбы зимой на мормышку
08.01.2022 14:04:37 Отвесное блеснение и балансир
Отчёты и микроблоги о ловле рыбы на балансир, методом отвесного блеснения, а также чертика и балду

Все группы