ribaki_v1_02.jpg

Почуйте рев натовпу в новому слоті WorldMatch - The Arena

Уважаемые, рыболовы и посетители! В данном разделе сайта  размещаются статьи и публикации на рыболовную тематику, авторами которых являются зарегистрированные пользователи интернет-сообщества Fish-Club.Net из числа опытных рыболовов, которые делятся с нами секретами своего мастерства. В публикациях открыта возможность оставлять комментарии и мы всегда будем рады Вашему объективному мнению относительно обсуждаемой темы.

Внимание!!! Все публикации уникальные и авторские права пользователей контролируются на предмет незаконного копирования в сети Интернет!

Добавить публикацию | Мои публикации


20 Сентября 2022

Почуйте рев натовпу в новому слоті WorldMatch - The Arena

Натовп тріумфує. Вони тут заради крові, вашої крові. Ви - раб, що став гладіатором, гладіатор, готовий стати могутнішим за імператора Риму.

Слава і кров йдуть пліч-о-пліч. Яку ціну ви готові заплатити, щоб здобути вічну хвалу за свої перемоги? Не забувайте про бонус до дня народження, який доступний для цього геймплею.

WorldMatch - The Arena

Ви перемогли інших гладіаторів, схопилися зі лютими звірами, і будьте готові до того, що буде далі, - пощади не буде, або ви опинитеся в Елізіумі.

Арена - це слот 5х3, в якому на вас чекають бонусні ігри, безкоштовні обертання і, звичайно ж, реальні грошові винагороди.

Три символи Bonus у базовій грі активують один із наступних бонусів: Bonus Game, Bonus Win та раунд Free Spin. Після випадання вдалої комбінації із трьох символів Bonus слот попросить вас вибрати один із трьох щитів, щоб дізнатися, який бонус вам випав.

У разі раундів Free Spin ви спочатку отримаєте 4 і під час цих раундів деякі символи можуть щедро платити. Більше того, символ "+2" додає два додаткові безкоштовні обертання, а символ Gladiator's Gate може помножити всі виграші до 16x разів.

WorldMatch - The Arena

Коли символ "Брама Гладіатора" з'являється на барабанах, він виплачує виграш за кожен символ, застосовуючи відповідний множник до ставки. Символ також може множити виграші до 8 разів. Арена доступна з 26 січня.

ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru
Количество показов: 49
Короткая ссылка на новость: https://fish-club.net/~qWeamПредложение сотрудничества для блоггеров


3.jpgНовые водоёмы и места отдыха

 


Экипировочный центр туристического снаряжения "Турбаза"Новые товары и услуги на барахолке 

все предложения...


09.01.2022 14:09:53 Ловля рыбы на мормышку
В группе размещаются отчёты и микроблоги о ловле рыбы зимой на мормышку
08.01.2022 14:04:37 Отвесное блеснение и балансир
Отчёты и микроблоги о ловле рыбы на балансир, методом отвесного блеснения, а также чертика и балду

Все группы